Silwy Magnetische VACUUM telefoonhouder auto
De silwy Magnet-VACUUM-smartphonehouder voor auto's is een driedelig smartphonehoudersysteem uit de samenwerking van silwy met het merk FIDLOCK.
Het systeem bestaat uit de magnetische VACUUM-smartphonehouder voor auto-luchtroosters van FIDLOCK en de magnetische silwy VACUUM-patch, een lijmvrije zelfhechtende patch voor smartphones en kleine tablets. De magnetische smartphonehouder wordt in de ventilatieroosters van uw auto geklemd en kan dankzij het scharnier geheel naar wens worden uitgelijnd. De magnetische VACCUUM-patch wordt op de achterkant van uw mobiele telefoon aangebracht. Door de geïntegreerde magneten hecht de patch aan de draaibare magneethouder. Optioneel is er een 3M-plakker bij de set inbegrepen voor een permanente bevestiging aan een beschermhoes. Let u hiervoor a.u.b. op de waarschuwingen verder beneden.
De voordelen van de magnetische telefoonhouder voor de auto van silwy x FIDLOCK:
- Navigatie-apps houdt u ook tijdens het rijden goed in het zicht, zonder dat het apparaat het zicht belemmert.
- Uw smartphone is altijd binnen handbereik. Hij kan met slechts één hand worden bevestigd en verwijderd.
- Bij het opladen via de USB-aansluiting blijft uw apparaat op zijn plaats.
- Uw mobiele telefoon kunt u naar behoefte 360° draaien.
De magnetische VACUUM-smartphonehouder voor auto's is geschikt voor bijna alle automodellen.
Let op: De nano-gelpatch mag niet langdurig aan zon en warmte worden blootgesteld. De kleefkracht wordt op den duur aangetast. De magneten hebben geen invloed op de elektronica van uw apparaat.
Leveringsomvang: magnetische VACUUM-smartphonehouder voor auto-luchtroosters, magnetische VACUUM-patch, 3M-plakker (smartphonehoes niet in de leveringsomvang inbegrepen)
