RAM Mount Verlengstuk 45 cm met B-Kogels en Socketarm - RAP-BB-230-18-201U
Met dit verlengstuk vergroot je het bereik van je RAM Mount opstelling met +-45 cm (18 inch). De set is een ideale uitbreiding op de basis verlenging RAP-CB-201-14U en bestaat uit een composiet buis met aan beide uiteinden een 25 mm B-kogel, plus een middellange RAP-B-201U socketarm waarmee je je apparaat onder elke gewenste hoek en positie monteert.
Extra bereik voor je camera of apparaat
De buis is 42,5 cm lang (16,75 inch) en heeft aan beide kanten een rubberen B-kogel van 25 mm. Daarmee plaats je je actiecamera of ander apparaat precies waar je hem nodig hebt, ook op plekken die met een standaard socketarm buiten bereik blijven. De totale lengte van de set is 45 cm (18 inch).
Volledig verstelbaar dankzij de meegeleverde socketarm
De meegeleverde socketarm heeft een hart-op-hart afstand van 76 mm en klemt met één draaiknop vast op de B-kogel. Zo stel je de hoek en richting van je apparaat in enkele seconden bij. De 25 mm B-kogel is een universele maat, dus je combineert dit verlengstuk ook met armen, klemmen en houders van andere merken.
Licht en sterk composiet
De buis en kogels zijn gemaakt van hoogwaardig composiet. Dat maakt de set licht, eenvoudig mee te nemen en bestand tegen intensief gebruik. Je bouwt de opstelling net zo snel weer uit elkaar als je hem opzet.
Producteigenschappen
- Totale lengte: 45,7 cm (18 inch)
- Lengte buis: 42,5 cm (16,75 inch)
- Kogelmaat: B-kogel, 25 mm (1 inch), rubber
- Inclusief RAP-B-201U socketarm, hart-op-hart 76 mm
- Materiaal: hoogwaardig composiet
Let op: de buis en kogeluiteinden lijm je zelf vast met PVC lijm, lijm wordt niet meegeleverd





